KONST / Litografier / Färglitografi 16045258
nr 1604 5258
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 204x260. Färglitografi, bildmått: 40x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x58 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:49:12
10/3 22:21:03
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner